Uwaga! Konkurs „Perły tureckiej architektury”

Staram się, żeby każda książka, którą przeczytam, mogła przeżyć swoje drugie życie w rękach innego czytelnika. Oczywiście, mogłabym postawić „Ucznia architekta” na półce i patrzeć na kurz powoli opadający na okładkę, ale zdecydowanie bardziej wolę, żeby powieść dostała się w ręce kogoś, kto naprawdę chciałby ją przeczytać.

W związku z tym postanowiłam urządzić mały konkurs. Wygraną jest wcześniej wspominana powieść „Uczeń architekta” Elif Shafak. Od razu zaznaczam, że jest to książka w twardej oprawie, którą już wcześniej przeczytałam. Ba! Przeżyła nawet ze mną dwutygodniowy, pełny wrażeń wyjazd do Chorwacji. Od razu zaznaczę, że nie jest zniszczona, ma tylko delikatne przetarcie na jednym z rogów okładki. Stan książki widać na zdjęciu poniżej:

Elif Shafak Uczeń architekta

Zasady konkursu „Perły tureckiej architektury”:

  1. W komentarzu pod wpisem musicie podać jakiś przykład budowli znajdującej się na terenie Turcji, a która Was zachwyciła, poruszyła i możecie ją nazwać perłą architektury. Możecie do wpisu dołączyć zdjęcie, ale nie jest to obowiązkowe.
  2. Dobrze by było, gdybyście opisali dlaczego dana budowla Wam się podoba 😉
  3. Konkurs trwa od dnia 24.07.2016 do 1.08.2016 do północy. Po tym terminie zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
  4. Wyniki zostaną ogłoszone do siedmiu dni po zakończeniu konkursu w osobnym wpisie oraz na Facebooku.
  5. Zwycięzcę proszę o zgłoszenie się i podanie danych do wysyłki nagrody w ciągu tygodnia od dnia ogłoszenia wyników. Dane mogą być przekazane przez wiadomość prywatną na Facebooku lub na adres e-mail: ola@whattoseeinturkey.com.

Recenzję książki „Uczeń architekta” Elif Shafak możecie przeczytać na świetnym blogu Tureckie opowieści.

 Życzę powodzenia! 🙂

The following two tabs change content below.
Mam na imię Ola. Uwielbiam rozglądać się i pokazywać innym rzeczy, które uważam za ciekawe. Dlatego powstał ten blog, który tworzę ze swoim ukochanym mężem 🙂 Jeżeli chcesz się skontaktować, pisz śmiało na adres: ola@whattoseeinturkey.com
  • W Turcji zachowało się wiele teatrów z dawnych czasów, teatrów greckich oraz rzymskich. Najpiękniejszym przykładem teatru rzymskiego, który zachował się w rewelacyjnym stanie i przetrwał do dziś jest teatr w Aspendos.

  • Agata

    Hadriyanüs Kapısı – Brama Hadriana, zwana rownież Üçkapılar – Potrójną Bramą, znajdująca się w Antalyi. Magiczne wejście do Kaleiçi historycznego centrum miasta Antalya, które z pewnością zachwyci każdego ? i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zdjęcia dodałam pod komentarzem na Facebooku